ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب  ” رسانکس ”  برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:

توجه مهم : در صورتی که بعداز ایجاد فروشگاه صفحه تان را با درج کالا و تنظیمات اولیه فعال نکنید ، فروشگاه شما مسدود می گردد .

۱ – فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در ” رسانکس “ بپذیرد و پذیرش این قرارداد به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، ” رسانکس “ می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

در ” رسانکس “ محصولات به دو شکل عرضه می گردد :

الف – محصولات دانلودی : محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده و شخصاً آن را فارسی و بومی نموده باشد .

ب – محصولات ارسالی: که بصورت فیزیکی برای مشتری و خریدار محصول توسط فروشنده کالا ارسال می گردد .

در هر دو شکل عرضه محصول ، فروشنده با عرضه این محصولات در سایت ” رسانکس “ ، کلیه مسئولیتهای حقوقی اعم از حق کپی رایت ، حق مالکیت ،  امور مالیاتی و هرگونه  مسئولیت ناشی از قوانین کشور محل عرضه محصول را می پذیرد و با پذیرش این مسئولیت متعهد خواهد شد که هیچگونه مسئولیتی بر أساس فروش محصول در سایت ” رسانکس “ متوجه و بر عهده سایت ” رسانکس “ نمی باشد .

 سهم سایت ” رسانکس “ از فروش کالا :

۲ – با فروش هر محصول در سایت ” رسانکس “ اعم از محصولات دانلودی یا ارسالی ، مبلغ ۲ درصد به عنوان کارمزد سایت رسانکس ، متعلق به سایت می باشد که در مرحله تسویه حساب این مبلغ کسر و مابقی به فروشنده کالا تسویه خواهد شد .

تبصره: تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از ” رسانکس “ بپردازند.

تبصره: در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با ” رسانکس “ خاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.

تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود

تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) ” رسانکس “ این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید)

تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که قرارداد امضا شده را به همراه مدارک مورد نیاز اعم از کپی پشت و روی کارت ملی و فرد امضا کننده قرارداد، شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد امضاکننده قرارداد در اختیار ” رسانکس “ قرار داده و هویت ایشان در ” رسانکس “ به ثبت رسیده باشد

برای فروشندگان مقیم خارج از کشور، علاوه بر مدارک فوق،  ارسال کپی صفحه اول و صفحه ویزای پاسپورت + مدرکی دال بر احراز آدرس محل سکونت الزامی می باشد

تبصره: چنانچه در هر زمان ” رسانکس “ نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از امضای قرارداد و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.

تبصره: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه فروشنده، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.

۳ – فروشنده با پذیرش این توافق نامه به ” رسانکس “ این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.

تبصره: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می گردد و محاسبه سهم ” رسانکس “ و سهم فروشنده بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد

۴ – مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در ” رسانکس “ را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان ” رسانکس “،  به صورت تیکت یا ایمیل این مورد را به شما اطلاع خواهند داد

تبصره: در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تایید محصولات افزایش یابد که در این صورت فروشنده مختار است درخواست لغو بررسی را در تیکت برای ” رسانکس “ ارسال کند یا صبر کند تا مراحل بررسی محصول توسط کارشناسان ” رسانکس “ انجام شود.

سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید

تبصره: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند ” رسانکس “ حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود و هزینه های متعلقه ناشی از این اقدام  از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.

تبصره: هنگامی که خریدار، محصولی را خریداری می‌کند حق دارد کپی رایت به نمایش درآمده در صفحاتی که برای عموم کاربران قابل مشاهده هستند را حذف کرده یا تغییر دهد. در صورتی که محصولی کاملا ایرانی بوده و سازنده اصرار بر حفظ کپی رایت محصول خود دارد می باید صراحتا و به طور کاملا شفاف و برجسته این مورد را در توضیحات محصول خود درج کند و در صورتی که حذف کپی رایت شامل هزینه می شود نیز باید هزینه را به طور کاملا شفاف و برجسته مشخص کرده باشد. در صورت عدم انجام هریک از این موارد ” رسانکس “ می تواند به درخواست خریدار، خرید را مرجوع کرده و مطابق قوانین، مبلغ سفارش را از حساب فروشنده کسر و به حساب خریدار بازگردانده و افزون بر آن سهم مشارکت خود را نیز از حساب فروشنده کسر نماید.

۴ – مسئولیت ارسال ، امنیت کالا و کیفیت کالا بر أساس هرآنچه در فروشگاه توسط فروشنده ذکر شده است بر عهده فروشنده است و تسویه حساب با فروشنده نیز منوط به تایید دریافت سلامت و کیفیت کالا توسط مشتری و خریدار محصول می باشد .

فروشنده متعهد و موظف است تا کلیه مستندات و مدارک مربوط به  ارسال کالا را طبق آنچه در سایت اعلام نموده است  بصورت مستند و قابل ارائه تا مرحله تایید نهایی خریدار نزد خود محفوظ بدارد تا چنانچه حسب احتمال تناقض یا اختلافی بین خریدار و فروشنده نسبت به عدم دریافت کالا و یا آسیب دیدن آن در مرحله ارسال و یا شکایت در کیفیت محصول داشته باشد بتواند ادعای خود را اثبات نماید لذا مسئولیت هرگونه نقصان یا کمبود مستندات در اثبات ادعای فروشنده بر عهده فروشنده خواهد بود و فروشنده متعهد می گردد تا ادعای مشتری را قبول کرده و رضایت او را جلب نماید .

۵ – کلیه محصولات ارائه شده حتما باید لایسنس قانونی برای فروش اولین بار و مجدد را داشته باشند.

۶ – در خصوص محصولات دانلودی کلیه فروشندگان محصولات دانلودی موظفند حداکثر یک هفته بعد از ارائه به روزرسانی مرتبط با محصول خود، از شرکت سازنده بروزرسانی محصول را دریافت کرده و نسبت به آماده سازی بسته به روزرسانی شده در ” رسانکس “ اقدام کنند، در غیر اینصورت ” رسانکس “ این حق را دارد تا بدون اطلاع رسانی به فروشنده فعلی، فروشنده جدیدی را برای محصول مشخص کند و یا محصول را از ” رسانکس “ حذف یا آن را به حالت توقف فروش تغییر وضعیت دهد. همچنین فروشندگان در این شرایط به دلیل بی تفاوتی نسبت به پشتیبانی و به روزرسانی محصولات عرضه شده، حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت و در صورتی که فروشنده جدیدی جایگزین محصول مربوطه شود، ” رسانکس “ مجاز است با توجه به ضرر و زیانی که از جانب فروشنده قبلی متحمل می شود، در صورت نیاز فروشنده جدید، اطلاعاتی همچون فایل ترجمه زبان فارسی یا استایل راستچین شده محصولات دانلودی مرتبط با این موضوع مثل فروش قالب های سایتهای آماده  را در اختیار فروشنده جدید قرار دهد. همچنین فروشنده جدید نیز موظف است از کلیه خریداران فروشنده قبلی پشتیبانی کند و به صورت رایگان محصول خود را در اختیار کلیه خریداران پیشین نیز قرار دهد.

تبصره: در صورتی که محصول ایرانی باشد به جهت رعایت حقوق طراح محصول، حق مالکیت محصول مربوطه صرفا در اختیار فروشنده اولیه بوده و در صورت بروز مورد فوق، صرفا محصول حذف یا به حالت توقف فروش تغییر وضعیت می دهد. در این شرایط فروشنده جدیدی جایگزین محصول نخواهد شد و اطلاعات محصول نیز در اختیار هیچ فردی قرار نخواهد گرفت.

تبصره: حق مالکیت محصولات غیر ایرانی/غیر بومی که از سایر مارکت های جهانی تهیه شده اند صرفا در اختیار سازنده اصلی محصولات است و فروشندگانی که به هر نحو تغییراتی در محصول ایجاد کرده اند یا اصلاحاتی روی زبان فارسی آن انجام داده اند حق هیچگونه اعتراض یا شکایتی در خصوص ارائه اطلاعات به فروشنده جدید ندارند و فارسی سازی یا انجام اصلاحات روی یک محصول هیچگونه حقی برای فروشنده ایجاد نمی کند. در این موارد ” رسانکس “ مجاز است مطابق قوانین موجود که به امضای فروشنده رسیده است عمل کند و حق هرگونه اعتراض از فروشنده سلب می گردد.

۶ – قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه بر اساس تعداد فروش، مقدار امتیاز (حداقل ۵ خرید موفق و ۵ امتیاز ۵ ستاره ) و ارائه مطلوب پشتیبانی به خریداران و بروزرسانی سریع و مطلوب محصولات است.

۷ – فروشنده موظف است در عنوان محصول فارسی سازی شده ارسالی حتما از نام انگلیسی و اصلی قالب یا افزونه استفاده نماید، در غیر اینصورت محصول ارسالی از حالت انتشار خارج می شود و در صورتی که عدم درج نام محصول موجب شود تا محصول دیگری به صورت تکراری در ” رسانکس “ تایید شود، پس از دریافت شکایت از سمت هریک از فروشندگان، محصولی روی ” رسانکس “ باقی می ماند که نام اصلی را در عنوان درج کرده باشد و صرفا ثبت محصول پیش از محصول دیگر هیچ حق یا اولویتی در باقی ماندن روی ” رسانکس “ را برای فروشنده ایجاد نمی کند.

تبصره: مسئولیت فروش غیر مجاز محصولات ایرانی، کپی کردن از روی سایر محصولات ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی در هر نقطه از جهان برعهده فروشنده محصول است و ” رسانکس “ هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت

تبصره: در صورتی که فروشنده ای نسبت به کپی محصول خود توسط فروشنده دیگر شکایتی داشته باشد می باید این شکایت را از مراجع قانونی پیگیری نماید و ” رسانکس “ تنها در صورتی می تواند کپی شدن محصول را تایید کند که به طور واضح و کامل نشان – نام یا هرگونه شناسه هویتی دیگری از نام نویسنده اصلی یا طراح اصلی در محصول کپی شده نیز وجود داشته باشد. در غیر اینصورت ” رسانکس “ نمی تواند با مشاهده طرح های مشابه یا زمان انتشار هریک از محصولات در میان شاکی و متشاکی قضاوتی انجام دهد. هرگونه اقدام از سمت ” رسانکس “ صرفا پس از ارائه حکم توسط مراجع قضایی خواهد بود.

تبصره: با عنایت به اینکه عملیات مالی بر أساس درگاه بانکی از سوی ایران در اختیار ” رسانکس “ قرار دارد لذا رعایت ضوابط  حاکم بر جمهوری اسلامی ایران نیز الزامی می باشد بنابر این کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش نمایش آنلاین می باید باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده باشد و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده فروشنده محصول است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش نمایش حذف و فروش محصول تا رفع مشکل متوقف می گردد.

۸ – در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پیش نمایش انلاین فارسی یا فایل آپلودی و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.

تبصره: سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در ” رسانکس “ راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.

۹ – پاسخگویی به خریداران در سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت ” رسانکس “ الزامی بوده و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود، تیکت های ارسالی در ” رسانکس “ را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از ” رسانکس “ نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از ” رسانکس “ جهت دریافت خدمات پشتیبانی و برزورسانی نیز ممنوع است.

۱۰ – هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن محصول از ” رسانکس “ شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.

۱۱ – اگر دو محصول غیرایرانی یکسان توسط دو فروشنده مختلف به صورت همزمان ارائه شود، اولویت با فروشنده ای خواهد بود که Purchase Code بود که (کدخرید) داشته باشد و همچنین آخرین نسخه از آن محصول را در اختیار داشته باشد. (تایید هویت فروشنده و تایید اصالت اورجینال بودن محصول به روش های انحصاری ” رسانکس “ انجام می شود و فروشندگان در صورت بروز شرایط موظف به همکاری با ” رسانکس “ خواهند بود)

تبصره: چنانچه در هر زمان، کارشناسان ” رسانکس “ نیازمند تایید اصالت خرید نسخه اورجینال محصول توسط فروشندگان باشند، فروشنده موظف است همکاری لازم را با ” رسانکس “ داشته باشد و در صورت عدم همکاری یا عدم توانایی در تایید اصالت خرید خود، این حق را به ” رسانکس “ می دهد تا ضمن توقف فروش محصول یا واگذاری محصول به فروشنده جدید، میزان خسارت وارده به ” رسانکس “ و خریداران را نیز به تعداد فروش محصول، پرداخت نماید.

۱۲ – در محصولات دانلودی ، تمامی فایل ها و امکانات لازم برای محصول باید در پکیج خریداری شده موجود باشد، و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود.

قوانین و ضوابط مرتبط با خاتمه همکاری فروشنده با ” رسانکس ” :

۱۳ – فروشندگانی که محصولاتی در سایت عرضه می کنند که مستلزم خدمات و پشتیبانی پس از فروش است ،  موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با ” رسانکس “ را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از محصولات در ” رسانکس “ را داشته باشند می باید حداقل به مدت ۶ ماه از آخرین فروش هریک از محصولات، نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی از طریق سیستم تیکت پشتیبانی ” رسانکس “ اقدام نمایند و در حد مطلوب و مطابق با قوانین مالزی مارکت (پاسخگویی جهت رفع مشکل در حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت تیکت خریدار) از خریداران قبلی محصول پشتیبانی کنند. چنانچه این پشتیبانی صورت نگیرد و به شایستگی و مطابق با قوانین ” رسانکس “ نباشد، حق شکایت از فروشنده برای ” رسانکس “ محفوظ است و ” رسانکس “ می تواند نسبت به بازپس گیری وجوه پرداختی به فروشنده از طریق مراجع قضایی و قانونی اقدام کند.

تبصره: فروشندگان محصولات دانلودی موظف هستند حداقل به مدت ۶ ماه در صورت انتشار نسخه های بروزرسانی شده از محصول نیز نسخه به روزرسانی شده را در ” رسانکس “ ارائه کنند و در صورت عدم بروزرسانی محصول، ” رسانکس “ این حق را دارد تا وجوه پرداختی خریداران را مرجوع کرده و به ازای هر مورد مرجوعی، نسب به کسر سهم مشارکت خود از موجودی فروشنده نیز اقدام نماید.

تبصره: اززمان اعلام درخواست قطع همکاری توسط فروشنده، کل موجودی حساب فروشنده برای مدت حداقل ۶ ماه مسدود می شود و پس از آن در صورتی که فروشنده قوانین مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کرده باشد کلیه مبالغ موجود در حساب کاربری به حساب ایشان واریز می گردد. در صورتی‌که فروشنده در ارائه هریک از خدمات به خریداران کوتاهی کند یا خلاف قوانین عمل نماید، ” رسانکس “ حق دارد موجودی حساب فروشنده را تا زمان رفع مشکلات مسدود ساخته و در صورت عدم همکاری مناسب علاوه بر عدم واریز موجودی، نسبت به دریافت خسارت وارده به ” رسانکس “ و خریداران، از فروشنده غرامت دریافت کند.

تبصره: انجام هرگونه کار ویا رفتارهای غیر حرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با ” رسانکس “ جرم تلقی شده و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از ” رسانکس “ شود یا ایجاد هرگونه شایعه پراکنی و … جرم تلقی شده و ” رسانکس “ می تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فروشنده و فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.

۱۴ – در صورتی که فروشنده جدیدی به هر دلیل اعم از قطع همکاری فروشنده قبلی یا عدم بروزرسانی و پشتیبانی مناسب توسط فروشنده قبلی، جایگزین فروشنده یک محصول شود، ” رسانکس “ مجاز است با توجه به ضرر و زیانی که از جانب فروشنده قبلی متحمل می شود، در صورت نیاز فروشنده جدید، اطلاعاتی همچون فایل ترجمه زبان فارسی یا استایل فایل های دانلودی را در اختیار فروشنده جدید قرار دهد. همچنین فروشنده جدید نیز موظف است از کلیه خریداران فروشنده قبلی پشتیبانی کند و به صورت رایگان محصول خود را در اختیار کلیه خریداران پیشین نیز قرار دهد. تصمیم گیری در ارائه اطلاعات به فروشنده جدید صرفا در اختیار ” رسانکس “ است و فروشنده جدید یا فروشنده قبلی حق هیچگونه اعتراضی نسبت به سیاست های ” رسانکس “ را ندارند. (فروشنده جدید می باید همچون سایر فروشندگان فایل محصول ارائه شده را به صورت اورجینال از منابع اصلی خریداری کرده باشد و توضیحات، تصاویر و پیش نمایش انلاین فارسی را به صورت اختصاصی ایجاد کرده باشد)

۱۵ – ” رسانکس “ هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی فروشندگان از شرایط فروش نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و ” رسانکس “ خواهد بود

با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط ” رسانکس “ را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد

” رسانکس “ در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی فروشنده مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

۱۶ – خدمات ” رسانکس “ به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با ” رسانکس “ و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای ” رسانکس “که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و ” رسانکس “ هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. ” رسانکس “ تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به فروشنده برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در ” رسانکس “ بوده و ” رسانکس “ هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

۱۷ – در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، ” رسانکس “ نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات محصولات یا فروشندگان در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات ” رسانکس “ ، فروشنده حق اعتراض ندارد و ” رسانکس “ به نمایندگی از فروشندگان نهایت تلاش خود را برای بازپس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به فروشندگان را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.

تغییرات توافقنامه:

۱۸ –  توافقنامه فروش محصول در ” رسانکس “ تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای محل اقامت فروشندگان  و  سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه ” رسانکس “  و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، ” رسانکس “حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت ” رسانکس “ در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا ” رسانکس “ مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت ” رسانکس “ کنترل نماید و بیان مطالب محتمل از سمت فروشنده مبنی بر عدم اطلاع از تغییرات یا اصل این شرایط و ضوابط فعلی مسموع نبوده و نافی مسئولیت فروشنده نمی باشد.

فروشنده ضمن تایید تمام صفحات این قرارداد، موظف است همواره از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت ” رسانکس “، تغییرات احتمالی و الحاقیه های آتی را رصد کرده و در صورت عدم موافقت با هریک از تغییرات توافقنامه (حداکثر تا ۲۴ ساعت) درخواست خود را مبنی بر قطع همکاری برای ” رسانکس “ ارسال کند و عدم انجام این کار پس از ۲۴ ساعت به منزله قبول کلیه مفاد و تغییرات است.

حل اختلاف :

۱۹ – تمامی دعاوی و ابهامات و اختلافات و یا تفسیر که در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف مطرح می‌شود و طرفین نتوانند موضوع را ظرف مدت ۳۰ روز کاری از زمان طرح حل‌وفصل کنند، موضوع به موسسه حقوقی معتبر درکشور محل اقامت فروشنده  یا ایران – با تصمصم و انتخاب توسط ” رسانکس “ ،  ارجاع داده خواهد شد. داور نظر خود را بر اساس این قرارداد و اسناد ضمیمه و قوانین موضوعه صادر خواهد نمود، رای داور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود

چنانچه موارد محتملی پیش بیاید که در قالب قوانین و ضوابط فوق پیش بینی لازم صورت نگرفته باشد ، رسیدگی به مساله مبتنی بر قوانی رسمی و جاری کشور که از سوی ” رسانکس “ تعیین می گردد ملاک خواهد بود .