کار در کویت

حقوق یک کارمند یا کارگر در کویت بدون در نظر گرفتن ملیت فرد و تنها با توجه به میزان توانایی و تخصص تعیین می‌گردد که از این منظر با کشورهایی چون امارات و قطر تفاوت می‌کند. شما با داشتن یک شغل اقامت یک یا چندساله دریافت می‌کنید که اگر در پایان اعتبار همچنان مشغول به کار باشید، اقامت‌تان تمدید خواهد شد.

اجازه کار در کویت برای ایرانیان بسیار مشکل است و دولت کویت به سادگی اقامت یا حتی ویزای توریستی نیز برای ایرانیان صادر نمی‌کند. مگر در شرایط خاص یا برای کسانی که می‌خواهند در مشاغلی منحصربفرد فعالیت داشته باشند.

البته ویزای کار کویت نشدنی نیست اما در کل صدور ویزا برای ایرانیان کمی دشوار می‌باشد، البته داشتن دعوتنامه کاری می‌تواند کمک بسزایی در روند کاری شما داشته باشد و تا حدودی حتی تضمین کننده صدور ویزای کاری کویت شما خواهد بود.

کاریابی در کویت
اولین قدمی که باید برای کار در کشور کویت بردارید، پیدا کردن یک کارفرمای کویتی است. در اصل بدون داشتن دعوتنامه از طرف کارفرمای کویتی هیچ شانسی برای اخذ ویزا یا اقامت نخواهید داشت.

برای پیدا کردن کار در کویت می‌توانید به سایت‌های خارجی که در زمینه کاریابی کشورهای خلیج فارس فعالیت می‌کنند سری بزنید و مشاغل مرتبط با فیلد کاری خود را پیدا کنید و در نهایت با کارفرما ارتباط برقرار کنید.

این‌ها مواردی چند از این دست سایت‌ها می‌باشند:

bayt.com
kw.indeed.com
gulftalent.com

متن دیدگاه‌ها

 • ابراهیم حمیدی
  ۵ خرداد ۱۳۹۹ در ۲:۲۸ ق٫ظ

  سلام خواهشن نیاز کار خیلی زیاد هستم هر چیزی باشد خواهشن اشپزی تعویض روغن وفیلترواپاراتی ورانندگی یا باغ بانی وسرایداری ونگهداری ار حیوانات منتظر فرمایش شما هستم

 • عارف ایگدر باصری
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۵:۲۰ ب٫ظ

  کار برای تدریس زبان انگلیسی در کویت

  • rasanex
   ۲ تیر ۱۳۹۹ در ۳:۵۵ ب٫ظ

   لطفا در قسنت درج آگهی نیازمندی خودتان به کار را در کشوری که مد نظرتان هست ثبت بفرمایید

 • حسین سیف الدینی
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ در ۷:۳۹ ب٫ظ

  بنا و کارهای ساختمانی .نما سنگ واجر و…

 • حسین سیف الدینی
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ در ۷:۴۱ ب٫ظ

  بنا و نما چین سنگ و اجر و کلیه کارهای ساختمانی برای کار در کویت

chat
یک نظر ارسال کنید