بهترین شهرهای اسپانیا برای تحصیل

شرایط بهترین شهرهای اسپانیا برای تحصیل
شهر بارسلونا پایتخت منطقه کاتالونیا است. آنتونیو گوادوی افسانه ای، به طور عمده در این شهر ساخته شده است. با توجه به گردشگری، بارسلونا یک جذب بسیار بالا برای مردم است، بنابراین دانش آموزان می توانند ترکیبی جالب از فرهنگ ها را در این شهر پیش بینی کنند. اما لزوما این شهر برای مهارت های اسپانیایی مناسب نیست. اکثر مردم محلی در بارسلونا به شکل کاتالان صحبت می کنند که کاملا متفاوت از Castilian است. برنامه های مطالعه محبوب در بارسلونا مستلزم موارد زیر است:

مطالعه هنر و تجارت لیبرال در بارسلونا با IES
گذراندن یک دوره نیمه علمی یا تحصیل در اسپانیا
مطالعات پیشرفته لیبرال هنر در بارسلونا با CIEE
تحصیل در مادرید
مادرید یکی از محبوب ترین مناطق تحصیلی نه فقط در اسپانیا، بلکه در جهان است و این شهر به لطف دانشگاه های شناخته شده در سطح جهان و دسترسی به کلی از تسهیلات دانشجویی در بین عموم کاملا شناخته شده است.

تحصیل در مادرید

مادرید به دانشجویان خدمات خاصی را ارائه می دهد که شامل سیستم مترو آسان جهت رفت و آمد، غذا در تمام ساعات روز و شب و حمل و نقل راحت برای سفر به جاهای دیگر در کشور است. تنها ناکامی های این شهر این است که بسیار گران و به دلیل تورم گردشگران، مردم محلی به زحمت شاهد سنت های خود هستند. برنامه تحصیل رایگان در مادرید مستلزم موارد زیر است:

مطالعات زبان و منطقه در مادرید با IES
دوره های زبان در خارج از کشور با EF
مطالعه در خارج از کشور در مادرید با USAC
شرایط تحصیل در والنسیا
والنسیا برای داشتن دانشگاه ها و مدارس تجاری بسیار شگفت انگیز، شناخته شده است. آنچه که مردم را به گرداب زیبایی Valencia جذب نموده است، شاید جشنواره ها و سواحل آن باشد. مثلا فستیوال فاسو یک جشنواره عظیم است که هر ماه مارچ، اروپایی ها را در سرتاسر قاره ها به این ناحیه می کشاند. سواحل ویژه ای در نزدیکی پارک Albufera وجود دارد که یک تالاب با دریاچه و مسیرهای پیاده روی است که بسیار محبوب و مورد استقبال گردشگران می باشد. برنامه تحصیل رایگان در دانشگاه والنسیا اسپانیا مستلزم موارد زیر است:

تحصیل در خارج از کشور در والنسیا با ISA
برنامه اسپانیایی و فرهنگی با EUROACE
برنامه درسی گسترده در والنسیا با تحصیل
تحصیل رایگان در گرانادا
تاریخ کوهستانی گرانادا واقع در حومه کوه سیرا نوادا در دیوارهای معماری قرون وسطایی که به اشغال سرزمین مورخ و درخاک باغ های Generalife پنهان شده است جای گرفته است. ارنست همینگوی می گوید: “اگر شما فقط یک شهر در اسپانیا را دیدید، این باید گرانادا باشد.” دانشگاه گرانادا جزء پرجمعیت ترین دانشگاه های شناخته شده جهان است که به برخی از دانشگاه های برتر دنیا محول می شود و دارای رتبه منحصر به فردی در بین دانشگاه های شناخته شده جهان از جمله دانشگاه کینگ قرار گرفته است. برنامه تحصیل رایگان در گرانادا مستلزم موارد زیر است:

تحصیل در خارج از کشور در گرانادا با تحصیلات تکمیلی
یک سال تحصیلی یا نیمسال تحصیلی در گرانادا
تحصیل در دانشگاه گرانادا با API

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید