مزایا و مشکلات زندگی در استرالیا

از الگوهای مالی جهانی اینگونه به نظر میرسد که استرالیا یک کشور خاص است. در اوایل سال جاری، استرالیا به عنوان چهارمین کشور گران قیمت در جهان رتبه بندی شد و تنها ارزان تر از سوئیس، نروژ و برمودا می باشد. به طور خاص، واحد اطلاعات اکونومیست، سیدنی و ملبورن را به عنوان سوم و چهارمین و همچنین گران ترین شهرهای جهان، به دلیل هزینه های بالاتر نسبت به لندن، پاریس و نیویورک، رتبه بندی می کند.

زندگی در استرالیا
فقط مشکل مسکن نیست که استرالیایی ها در کشور خود می بینند. یک نظرسنجی نشان داد که استرالیایی ها برای محصولات منظم مصرفی مانند تی شرت و شلوار جین بیشتر از آمریکایی ها، بریتانیایی ها، کانادایی ها و نیوزلند پرداخت می کنند. در حالی که استرالیا به طور متوسط ​​۱۸ دلار برای یک بسته سیگار پرداخت می کند، آمریکایی ها تنها ۶.۷۲ دلار می پردازند.زندگی در استرالیا

برخی از مشکلات غیرقابل تحمل نیز وجود دارد که برای استرالیا منحصر به فرد هستند که به این واقعیت گرانی کمک می کنند. فاصله کشور از منابع بسیاری از محصولات به این معنی است که هزینه حمل و نقل بالا اغلب باید در قیمت خرده فروشی مورد توجه قرار گیرد

هزینه زندگی در استرالیا
هزینه حمل و نقل در کشور استرالیا به خاطر جمعیت نسبتا کم مقداری بالاست و همچنین برای سرگرمی های تکنولوژی آنلاین اغلب در استرالیا بیشتر هزینه می شود. تا حدودی اختلاف دستمزد نسبتا بالا در استرالیا به چشم می آید. به عنوان مثال، پیش خدمت ها در مقایسه با بسیاری از اقتصادهای مشابه دیگر در کشورهای غربی،​​ می تواند در استرالیا بیشتر درآمد داشته باشد، و معمولا این هزینه ای است که شما می توانید به مشتری به صورت تضمین شده منتقل کنید.

خرید ملک در استرالیا
برای اولین بار صاحبان خانه های خریداری شده در استرالیا که سعی در جمع کردن پول کافی برای خرید ملک را داشتند، حداقل با برخی از کارگزاران وام مسکن قابل اعتماد مانند ۱۳۰۰homeloan در ارتباط بودند که می توانند وام را در سراسر کشور اداره کنند. در همین حال، هنگامی که برای دانلود محتوای آنلاین اقدام می کنید، ارزش آن را با ارائه دهندگان شخص ثالث و یا یک شبکه مجازی خصوصی برای کاهش هزینه تجربه خواهید کرد. بنابراین گرچه هزینه های بالا فقط به نظر می رسد بخشی از زندگی در استرالیا است، اما حداقل برخی از چشم انداز کاهش هزینه های خوب در این کشور وجود دارد.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید