بهترین مکان ها برای زندگی در دبی

دبی مکانی است که دارای مناطق مدرن و بسیار زیبا می باشد. در این مطلب می خواهیم مناطقی که جزو بهترین مکان ها برای زندگی هستند را به شما معرفی کنیم:
منطقه داون تاون دبی
داون تاون”Downtown” دبی یکی از مستقلاتی است که بسیار توسعه یافته و در خارج دیره قرار دارد. این قسمت از دبی جایی است که برج خلیفه یا برج دبی، ساختمان بزرگ دبی و دبی مال در آنجا واقع شده است. داون تاون دبی مرکز همه کارها می­باشد. با زندگی در این منطقه، می توانید به راحتی به همه مناطق دسترسی داشته باشید. در اینجا، در نزدیکی برج خلیفه معروف خواهید بود. همچنین برای خرید می توانید به راحتی به دبی مال که بزرگترین مجتمع تجاری جهان به شمار می رود بروید.
پالم جمیرا
پالم جمیرا یک جزیره مصنوعی می باشد که از نخل خرما ساخته شده است. گروه سازنده این جزیره، شرکت ساختمانی دولت دبی بوده است. این منطقه، یکی از سه جزیره مصنوعی می باشد که به نام پالم آیلند نیز معروف است. دیگر جزایر، پالم جبللی، و پالم دیره می باشند که تا گلف ایرانی گسترش یافته است. پالم جمیرا کوچکترین و اصلی­ترین جزیره می باشد که از نخل به وجود آمده است. این جزیره در منطقه ساحلی دبی ساخته شده و دارای بازدیدکنندگان مسافران تور دبی می باشد. پالم جمیرا، به عنوان یک جزیره مصنوعی که ساخته دست انسان می باشد و حتی از فاصله ای دور شکوه آن پیداست و همگان آن را تحسین می کنند، یکی از مناطقی است که طرفداران بسیاری چه برای سفر با تور دبی و چه برای اقامت، جایی بسیار مناسب می باشد. این مکان برای کسانی که از لحاظ هزینه مشکلی ندارند بسیار مناسب است.

اینترنشنال سیتی
اینترنشنال سیتی در منطقه ای قرار گرفته است که زیاد در مرکز شهر نمی باشد اما، دارای خانه هایی با قیمت های ارزان و قابل قبول می باشد. هر قسمت از محله های آن نشان­دهنده یک کشور متفاوت است و مسافران تور دبی و مقیمان را به خود جذب می کند. کمی دورتر از مرکز شهر دبی، رفت و آمد از این منطقه توسط اتوبوس های RTA قابل تحمل شده است. همچنین متروی رشیدیه نیز برای رفت و آمد آسان، در آن نزدیکی قرار دارد. از جاذبه های دیدنی که در این نزدیکی قرار گرفته اند، استاپ دراگن مارت و دریاچه الوارسن می باشد. مناطقی که نزدیک به این محله قرار گرفته اند، فستیوال دبی، اکادمیک سیتی و دبی اوتسرس زون می باشند که می توان درعرض ۲۰ دقیقه به آن ها رسید.

بیزینس بی
این قسمت برای مسافران تور ارزان دبی و مقیمان به سه کلمه تعریف می گردد: شهری، مدرن و بزرگ. این قسمت معمولا به منهتن دبی معروف می باشد. این محل دارای انواع فروشگاه ها، رستوران ها و کافی­ شاپ ها می باشد.
پیشنهاد می کنیم قبل از اقامت در این شهر، ابتدا با تور دبی به آن سفر کنید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید