سوالات متداول

درباره تلویزیون و کانال های رسانکس

 • غیر سیاسی
 • حمایت از کالای ایرانی
 • حمایت از فعالیت کسب و کار ایرانیان خارج از کشور
 • معرفی بیزینس های موفق
 • آموزش مارکتینگ در جهت حرفه ایی تر شدن فعالیت تجاری ایرانیان در جهان
 • ارسال ویدیو های تبلیغی 
 • پخش زنده در جهت معرفی فعالیت حرفه ایی که دارید
 • برگزاری دوره های آموزشی 
 • مشارکت در میزگردهای حرفه ایی

بر اساس میزان پراکندگی مهاجران ایرانی در خارج از کشور ، یک کانال مستقل تلویزیونی برای هر کشور بصورت اینترنتی طراحی شده است تا افراد مقیم در هر کشور بر اساس نیازهای رسانه ایی منطقه خودشان برنامه ها را تماشا کنند 

مثلا ایرانیان مقیم مالزی مایلند تا مطالب مربوط به مالزی را تماشا کنند و سایر کشورها هم به همین منوال 

محتوای این کانال ها بر اساس موضوع تعریف شده برای کانال پخش می شود 

مثلا کانال موسیقی فقط موسیقی پخش می کند و کانال کودک صرفا موضوعات مورد علاقه کودک را پخش می کند 

منظور این است که تبلیغ شما برای مخاطب خاصی که در نظر دارید پخش می شود . 

مثلا اگر تبلیغات شما درباره برگزاری کلاس موسیقی در شهر تورنتو کاناداست ، پس تبلیغات شما در سه محل پخش می شود :

 • تلویزیون مرکزی رسانکس
 • کانال تلویزیونی کانادا
 • کانال تلویزیونی موسیقی

اینکه یوتیوپ یک رسانه قدرتمند است تردیدی نیست اما اینکه شما بخواهید منتخبی هدفمند و غیر تکراری از یوتیوپ را برگزینید کاری بسیار زمانبر خواهد بود . ویژگی تلویزیون رسانکس این است که علاوه بر یوتیوپ از منابع ویدیویی متنوعی استفاده می کند که بسیاری از آنها انحصارا در اختیار رسانکس قرار دارد و در یوتیوپ نیست ، ضمن اینکه ما بر اساس موضوع کانال برنامه هایی گلچین شده را انتخاب می کنیم که حجم تکرار آن در طول هفته و حتی در طول یکماه بسیار بسیار پایین است . 

ما یک تیم حرفه ایی داریم که بطور مستمر در حال تامین برنامه براساس تعریف کانال های رسانکس هستند تا ضمن حفظ سلامت پیام ، از پخش تکراری هم پرهیز شود 

ویژگی دیگر رسانکس این است که امکان برنامه ریزی زمان پخش را در اختیار دارد که در روز خاص و ساعت خاص یک برنامه مورد نظر پخش شود که این ویژگی در پخش زنده ها و نیز برخی از مناسبتها و ساعتهای خاص بسیار مهم است 

مثلا تنظیم برنامه پخش برنامه ویژه تحویل سال در نوروز ، پخش اذان و ویژه های سحر و افطار بر اساس افق هر کشور از ویژگی های رسانکس است که در یوتیوپ یا سایر سایتهای ویدیویی وجود ندارد

 • تبیلغات هدف مند و برای مخاطب مورد هدف پخش می شود 
 • تبلیغات خاص هر کشور در کانال خودش پخش می شود 
 • امکان پخش تبلیغات در ساعات خاص و نوبتهای خاص بر اساس سفارش تبلیغات دهنده فراهم است
 • درخواست خودتان را ارسال فرمایید
 • زمان مورد نظر شما هماهنگ می شود 
 • دسترسی شما به سیستم پخش زنده شما از محل اقامتتان در هر نقطه از دنیا در اختیارتان قرار می گیرد 
 • ما تبلیغات برنامه شما را بصورت انبوه انجام می دهیم
 • در زمان تعیین شده برنامه شما بصورت زنده پخش می شود و مخاطبان علاقمند ضمن تمشای برنامه شما ، می توانند بطور مستقیم در برنامه تان بصورت صوتی یا ویدیویی و یا چت آنلاین مشارکت کرده و سوالاتتشان را بپرسند .

رسانکس به عنوان یک مرجع ماکتینگ برای ایرانیان خارج از کشور فعالیت می کند ضمن اینکه با بانک ایمیل انبوهی که از ایرانیان خارج از کشور در اختیار دارد ،با تبلیغات ایمیلی و سایر امکانات تبالیغاتی که در اختیار دارد ، مخاطب مورد نظر شما را برای برنامه تان جذب می کند و این از زمره ویژگی هایی است که رسانکس را دارای امتیازی متفاوت می کند .

بله . ما زیر ساخت خوبی برای ارتباط مستقیم مخاطبان بصورت صوتی ، ویدیویی و چت آنلاین را در اختیار برنامه زنده شما قرار می دهیم تا مخاطبان شما بصورت زنده امکان مشارکت و طرح سوالاتشان در برنامه ای شما را داشته باشند 

برخی از خدمات تلویزیونی اعم از پخش زنده یا تیزر های شما کاملا رایگان است و سایر برنامه های غیر رایگان نیز با هزینه بسیار پایینی در اختیارتان قرار می گیرد جهت کسب اطلاع از شرایط  تعرفه ها لینک زیر را کلیک فرمایید :

اینجا را کلیک کنید 

بله . این امکان بصورت حرفه ایی برای تیم رسانه ایی رسانکس فراهم است 

مهم نیست در کدام نقطه از دنیا هستید . شما می توانید سفارش ساخت تیزرتان را به ما بسپارید تا با کیفیت کاملا حرفه ایی و هزینه بسیار پایین تیزر های تبلیغاتی شما ساخته شود .

جهت تماشای نمونه کارها و اطلاعات بیشتر لینک زیر را کلیک فرمایید :

اینجا را کلیک کنید 

رعایت قوانین کپی رایت برای رسانکس یک اصل مهم است . سیستم پخش رسانکس مبتنی بر بارگذاری یا انتشار برنامه های ویدیویی نیست . ما فقط برنامه هایی که توسط دیگران ( که مسئولیت رعایت کپی رایت آثار برعهده آنان است ) بارگذاری شده است را در پلتفورم رسانکس نمایش می دهیم . مگر آنکه ویدیویی توسط خودمان تهیه شده باشد که مالکیت آن نیز متعلق به رسانکس است .

به همین دلیل سیستم طوری طراحی شده است که تمام اطلاعات ویدیوی در حال پخش و منبع آن + لینک ویدیو در دسترس کاربران قرار دارد و به محض اینکه شما موس خود را روی ویدیو ببرید ، لینکها در دسترستان قرار می گیرد .

مثلا وقتی یک برنامه از یوتیوپ پخش می شود ، شما می توانید لینک بالای همان ویدیو را که از یوتیوپ یا سایت دیگر پخش می شود را کلیک کنید و به صفحه ویدیوی در حال پخش در یوتیوپ منتقل شوید .

ضمنا این اقدام رسانکس حمایت از ویدیو های انتخاب شده را نیز در بر دارد چون با بازدید هر یک نفر از هر ویدیو در رسانکس ، به تعداد بازدید کنندگان همان ویدیو در یوتیوپ یا سایر منابع دیگر افزوده می گردد که امری بسیار مطلوب برای سایر منتشر کنندگان ویدیو می باشد لذا اگر هم تخطی در عدم رعایت قوانین کپی رایت صورت پذیرفته شده باشد ، متوجه منتشر کنندگانی است که آن ویدیو را در یوتیوپ یا سایر سایتهای ویدیویی منتشر کرده و در دسترس عموم قرار داده اند .